ul. Rogozińskiego 6
Kraków
Mieszkania
Lokale użytkowe 46,39 m2 – 490,98 m2
Koniec budowy czerwiec 2016 r.

O inwestycji

Wyobraź sobie miejsce doskonałe

Nowa inwestycja spod znaku Bryksy to spełnienie marzeń o nowoczesnym, wygodnym mieszkaniu w centrum Krakowa. Zamieszkasz tu, bo kochasz być blisko wydarzeń, kultury, designu i miejskiego stylu życia. Po prostu jesteś u siebie - na ulicy Rogozińskiego w Krakowie.

Informacje podstawowe

Styl i funkcjonalność pod jednym dachem

Nowa inwestycja Bryksy to nowoczesny 10 - piętrowy budynek wielorodzinny. Dominuje w nim przestrzeń mieszkalna, uzupełniona częścią usługowo-biurową z dwupoziomowym garażem podziemnym. Na kompleks składa się 77 mieszkań o powierzchniach od 29,5 m2 do 100 m2, z balkonami, loggiami i tarasami. Dla wygody mieszkańców transport zapewniają dwie cichobieżne windy. Osobna winda obsługuje lokale użytkowe, co jest konsekwencją rozdzielenia wejść do części mieszkalnej i użytkowej kompleksu.

Wykonanie na miarę wysokich oczekiwań

Graffit House to pełna gama udogodnień i dobrych rozwiązań. Reprezentacyjne lobby, portier, monitoring, ciąg pieszy prowadzący do głównego wejścia do budynku oraz lokali usługowych - to znak rozpoznawczy dyskretnego komfortu. Wejście do budynku zostało estetycznie zaakcentowane poprzez cofnięcie lica kondygnacji parterowej. Ze względu na duże walory widokowe zaprojektowano przestronne loggie oraz duże przeszklenia. Kompozycja elewacji pomyślana jest jako gra mocnych horyzontalnych oraz wertykalnych podziałów. Dodatkowo zostały użyte tylko dwa kontrastujące ze sobą kolory – biały oraz szary. To zestawienie tworzy w odbiorze widza klarowną i spójną kompozycję osadzoną doskonale w przestrzeni miasta.