News

10.10.2019

Bryksy sponsorem renowacji sali zabaw w Domu Dziecka

Bo razem damy radę!

Miło nam poinformować, że firma Bryksy zaangażowała się całym sercem i siłami w akcję charytatywną, której celem jest odnowienie i wyposażenie sali zabaw i ćwiczeń w Domu Dziecka w Olkuszu. Projekt realizujemy we współpracy z Fundacją Wolne Arty.

Remont rozpoczął się wraz z początkiem października a planowane zakończenie to 25.10.2019 r. Dokładamy wszelkich starań aby w zimne jesienne i zimowe wieczory dzieci miały przytulne miejsce do spotkań i zabaw.

SPOW to Socjalizacyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Olkuszu, która zapewnia dzieciom całodobową opiekę oraz wychowanie, realizuje zadania typu interwencyjnego i socjalizacyjnego. Jej działania skierowane są na dziecko i rodzinę a nadrzędnym celem jest dobro dziecka i powrót do domu rodzinnego. Placówka przeznaczona jest dla dzieci pozbawionych całkowicie lub częściowo opieki rodzicielskiej. Wychowankowie mogą w niej przebywać do pełnoletniości lub najdłużej za zgodą dyrektora do 25- go roku życia, jeśli kontynuują naukę.

label

The Bryksy company was once again awarded the title of Krakow Developer of the Year and the 1st Golden Falcon award. We have been holding this title continuously since 2016

See more
Developer of the year 2020-2021 in Krakow
hide