Kariera

Who we are?

Firma to ludzie - Bryksy to my

Każdy z nas jest inny, ale łączą nas wspólne cele biznesowe
i zawodowe oraz wartości takie jak zaufanie, odpowiedzialność, poczucie sensu czy przedsiębiorczość. To co robimy to nasze hobby, cel i pasja. Zwracamy ogromną uwagę na to, kogo zapraszamy do naszej “firmowej” rodziny, dlatego poza wiedzą
i kompetencjami tak ważne dla nas są także entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie odpowiedzialności oraz otwartość. Bardzo cenimy sobie samodzielność, jak również pracę zespołową.

Pracujemy na ponad 600 m2 w naszym głównym biurze w Krakowie oraz 100 m2 w oddziale rzeszowskim. Świetna lokalizacja naszych biur pozwala na sprawny dojazd do pracy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską czy rowerem.

Dla wszystkich

70% naszego zespołu tworzą kobiety, dzięki czemu przełamujemy stereotypy, że branża budowlana składa się głównie z pracowników płci męskiej. Nasz zespół cały czas dynamicznie się rozwija. Aktualnie na pokładzie pracuje prawie 50 osób, w różnym wieku
i z różnym stażem, bo jako firma nie zamykamy się na tych, którzy są na początku swojej ścieżki kariery czy osoby 50+.

Poza codziennymi obowiązkami i wspólną pracą zespołową chętnie udzielamy się w akcjach charytatywnych, jak również oddajemy rozmaitym pasjom takim jak: żeglarstwo, pszczelarstwo, akwarystyka, renowacja mebli i starych przedmiotów, ogrodnictwo, dzierganie i szycie, jak również zwiedzanie Polski i reszty świata.

We offer:

Prywatna opieka medyczna
My Benefit i Multisport
Owocowe wtorki
Firmowa kafeteria
Inspirująca biblioteczka firmowa
Imprezy integracyjne
Brak dress code
Gadżety firmowe
Umowa o pracę
Zniżki pracownicze
Branżowe szkolenia
Bezpłatny parking
Nowoczesne biuro
Świetna atmosfera
Ubezpieczenie grupowe

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi rekrutacjami:

Młodszy Menedżer / Młodsza Menedżerka Projektu

Proces rekrutacji krok po kroku

Pierwszy krok

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami, które publikujemy. Jeśli uważasz, że któraś z ofert jest dla Ciebie - aplikuj! Ważne dla nas jest to, aby Twoje CV trafiło do nas bezpośrednio przez portal pracuj.pl a nie skrzynkę mailową. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kandydatom sprawny proces rekrutacji.

Analiza aplikacji

Po dokładnym zapoznaniu się z przesłanymi aplikacjami wybieramy osoby, które w największym stopniu odpowiadają naszym wymaganiom na danym stanowisku i kontaktujemy się z nimi telefonicznie zapraszając je na spotkanie.

Pierwsze spotkanie

Odbywa się stacjonarnie w naszym biurze. Bierze w nim udział osoba z działu HR oraz przyszły przełożony. To okazja do tego, aby porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz umiejętnościach. Chcemy też usłyszeć co dla Ciebie jest ważne, co cenisz sobie w pracy i jakimi wartościami kierujesz się w życiu. Z naszej strony możesz liczyć na szczegółowe informacje dotyczące firmy, działu oraz stanowiska.

Drugie spotkanie

Również odbywa się stacjonarnie i zapraszane są na nie osoby, które dział HR i przyszły przełożony rekomendują po pierwszym spotkaniu. Tym razem będziesz mieć okazję na rozmowę z Prezesem naszej firmy, który ostatecznie podejmie decyzję o zatrudnieniu.

Trzecie spotkanie

Zapraszamy na to spotkanie osobę, z którą zdecydowaliśmy się podjąć współpracę. Jest to moment, w którym ustalamy wspólnie warunki współpracy.
Bez względu na wynik rekrutacji po każdym etapie kontaktujemy się z kandydatami i informujemy ich o kolejnych krokach i wynikach rozmów. Staramy się, aby nasze procesy rekrutacyjne przebiegały szybko i sprawnie.

Poznaj nas

Nasze wartości

Solidność kupiecka
Poczucie sensu
Odpowiedzialność
Profesjonalizm
Zaufanie

KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do kontaktu!

Małgorzata
Gabryś
Kierownik ds. HR
malgorzata.gabrys@bryksy.pl

Sales office Krakow

st. Lipska 8 (entry from the side of Goszczyńskiego street)
30-721 Kraków

Headquarters

Secretariat

st. Lipska 8
30-721 Kraków

Sales office Rzeszów

ul. Hetmańska 75, parter
35-078 Rzeszów

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

See more
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
hide