Kariera

Who we are?

Firma to ludzie - Bryksy to my.

Każdy z nas jest inny, ale łączą nas wspólne cele biznesowe i zawodowe oraz wartości takie jak zaufanie, odpowiedzialność, poczucie sensu czy przedsiębiorczość. To co robimy to nasze hobby, cel i pasja. Zwracamy ogromną uwagę na to, kogo zapraszamy do naszej “firmowej” rodziny, dlatego poza wiedzą i kompetencjami tak ważne dla nas są także entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie odpowiedzialności oraz otwartość. Bardzo cenimy sobie samodzielność, jak również pracę zespołową.

Pracujemy na ponad 600 m2 w naszym głównym biurze w Krakowie oraz 100 m2 w oddziale rzeszowskim. Świetna lokalizacja naszych biur pozwala na sprawny dojazd do pracy, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską czy rowerem.

Dla wszystkich.

70% naszego zespołu tworzą kobiety, dzięki czemu przełamujemy stereotypy, że branża budowlana składa się głównie z pracowników płci męskiej. Nasz zespół cały czas dynamicznie się rozwija. Aktualnie na pokładzie pracuje prawie 50 osób, w różnym wieku i z różnym stażem, bo jako firma nie zamykamy się na tych, którzy są na początku swojej ścieżki kariery czy osoby 50+.

Poza codziennymi obowiązkami i wspólną pracą zespołową chętnie udzielamy się w akcjach charytatywnych, jak również oddajemy rozmaitym pasjom takim jak: żeglarstwo, pszczelarstwo, akwarystyka, renowacja mebli i starych przedmiotów, ogrodnictwo, dzierganie i szycie, jak również zwiedzanie Polski i reszty świata.

We offer:

Prywatna opieka medyczna
My Benefit i Multisport
Owocowe wtorki
Firmowa kafeteria
Inspirująca biblioteczka firmowa
Imprezy integracyjne
Brak dress code
Gadżety firmowe
Umowa o pracę
Zniżki pracownicze
Branżowe szkolenia
Bezpłatny parking
Nowoczesne biuro
Świetna atmosfera
Ubezpieczenie grupowe

Zapoznaj się z naszymi aktualnymi rekrutacjami:

Proces rekrutacji krok po kroku

Pierwszy krok

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami, które publikujemy. Jeśli uważasz, że któraś z ofert jest dla Ciebie - aplikuj! Ważne dla nas jest to, aby Twoje CV trafiło do nas bezpośrednio przez portal pracuj.pl a nie skrzynkę mailową. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kandydatom sprawny proces rekrutacji.

Analiza aplikacji

Po dokładnym zapoznaniu się z przesłanymi aplikacjami wybieramy osoby, które w największym stopniu odpowiadają naszym wymaganiom na danym stanowisku i kontaktujemy się z nimi telefonicznie zapraszając je na spotkanie.

Pierwsze spotkanie

Odbywa się stacjonarnie w naszym biurze. Bierze w nim udział osoba z działu HR oraz przyszły przełożony. To okazja do tego, aby porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz umiejętnościach. Chcemy też usłyszeć co dla Ciebie jest ważne, co cenisz sobie w pracy i jakimi wartościami kierujesz się w życiu. Z naszej strony możesz liczyć na szczegółowe informacje dotyczące firmy, działu oraz stanowiska.

Drugie spotkanie

Również odbywa się stacjonarnie i zapraszane są na nie osoby, które dział HR i przyszły przełożony rekomendują po pierwszym spotkaniu. Tym razem będziesz mieć okazję na rozmowę z Prezesem naszej firmy, który ostatecznie podejmie decyzję o zatrudnieniu.

Trzecie spotkanie

Zapraszamy na to spotkanie osobę, z którą zdecydowaliśmy się podjąć współpracę. Jest to moment, w którym ustalamy wspólnie warunki współpracy.
Bez względu na wynik rekrutacji po każdym etapie kontaktujemy się z kandydatami i informujemy ich o kolejnych krokach i wynikach rozmów. Staramy się, aby nasze procesy rekrutacyjne przebiegały szybko i sprawnie.

Poznaj nas

KONTAKT

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam do kontaktu!

Małgorzata
Gabryś
Specjalista ds. Hr
malgorzata.gabrys@bryksy.pl

Sales office Krakow

st. Lipska 8 (entry from the side of Goszczyńskiego street)
30-721 Kraków

Headquarters

Secretariat

st. Lipska 8
30-721 Kraków

Sales office in Rzeszów

ul. Hetmańska 75, parter
35-078 Rzeszów

label

The Bryksy company was once again awarded the title of Krakow Developer of the Year and the 1st Golden Falcon award. We have been holding this title continuously since 2016

See more
Developer of the year 2020-2021 in Krakow
hide