ul. Rogozińskiego 6

Kraków

Mieszkania

46,39 m2 – 169,46 m2

Lokale użytkowe

zakończona

Koniec budowy

O inwestycji

Styl i funkcjonalność pod jednym dachem

Graffit House to nowoczesny 10 piętrowy budynek. Dominuje w nim przestrzeń mieszkalna, uzupełniona częścią usługowo-biurową zlokalizowaną na parterze oraz na 1 piętrze budynku.

Na kompleks składa się 14 lokali użytkowych o pow. od 45 m2 do 500 m2 oraz 75 mieszkań. Dostęp do lokali na 1 piętrze zapewniają dwie klatki schodowe oraz cichobieżna winda.  Osobne dwie windy obsługują lokale mieszkalne, co jest konsekwencją rozdzielenia wejść do części mieszkalnej i użytkowej kompleksu. Całość inwestycji uzupełnia dwupoziomowy garaż podziemny.

Atuty inwestycji

Wykonanie na miarę wysokich oczekiwań

Graffit House to pełna gama udogodnień i optymalnych rozwiązań architektonicznych. Już samo wejście  do  części  usługowo-biurowej  z reprezentacyjnym  holem  i  portiernią  stanowi czytelne zaproszenie dla potencjalnych Klientów. Reprezentacyjne lobby, portier, monitoring to znaki rozpoznawcze dyskretnego komfortu. Wejście do budynku zostało z zewnątrz estetycznie zaakcentowane poprzez cofnięcie lica kondygnacji parterowej. Dla wygody przyszłych Klientów ciąg  pieszy  prowadzi  do  głównego  wejścia budynku  i  lokali  usługowych dostępnych bezpośrednio z poziomu terenu.

Kompozycja elewacji pomyślana jest jako gra mocnych horyzontalnych oraz wertykalnych podziałów. Dodatkowo zostały użyte tylko dwa kontrastujące ze sobą  kolory – biały oraz szary. To zestawienie tworzy w odbiorze widza  klarowną  i spójną kompozycję osadzoną doskonale w przestrzeni miasta. 
 

Wyobraź sobie miejsce doskonałe

Graffit House to przyjazna przestrzeń do pracy w centrum Krakowa. Budynek znajduje się w Śródmieściu, przy ul. Rogozińskiego 6. W niedalekiej odległości zlokalizowane są dwa ważne, węzły komunikacyjne Krakowa – Rondo Mogilskie i Rondo Grzegórzeckie. Dzięki temu nieruchomość jest doskonale skomunikowana. Układ drogowy zapewnia bardzo dogodny dostęp zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej. Swoje przystanki w bliskim sąsiedztwie nieruchomości ma wiele linii  tramwajowych i autobusowych. W niedalekiej odległości od terenu inwestycji znajduje się Dworzec Główny PKP i PKS. Charakterystyczna dla lokalizacji w centrum miasta jest doskonale rozwinięta infrastruktura. W niedalekim otoczeniu nieruchomości znajdują się budynki biurowe przy ul. Kordylewskiego, Mogilskiej, Alei Pokoju, Urząd Miasta Krakowa, Sąd Rejonowy, centra biurowe, galerie handlowe, uczelnie wyższe. W niedalekiej przyszłości swoją siedzibę będzie miał też Urząd Marszałkowski.

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj