ul. Lipska 4 6 8
Kraków
Mieszkania 22,93 m2 – 102,58 m2
Lokale użytkowe 32,22 m2 – 198,31 m2
Koniec budowy maj 2018 r.

O inwestycji

Lipska 4 6 8 to nowy, dobry adres na mapie Krakowa

To kompleks nowoczesnych, różnorodnych funkcjonalnie dwóch budynków mieszkalno-usługowych (nr 4 i 6) oraz budynku biurowego (nr 8). Doskonała lokalizacja i komunikacja w ramach rozrastającej się metropolii oraz ciekawe bryły budynków to jednak nie wszystko. Miejsce w sam raz dla wszystkich, którzy cenią nowoczesny design i funkcjonalność, ujęte w ponadczasową architektoniczną formę. Najlepiej przekonać się o tym wybierając ten adres, jako swoje nowe miejsce do życia w Krakowie.

Informacje podstawowe

Zamieszkaj już teraz w następnym ultra modnym miejscu

Płaszów stał się miejscem leżącym blisko ścisłego centrum metropolii, dostępnym praktycznie w kilka minut. Ta część miasta podąża w stronę klimatów mieszkaniowych i biurowych tracąc wcześniejszy przemysłowy charakter. A wszystko to dzięki spektakularnej modernizacji ulicy Lipskiej i Kuklińskiego.

Niepowtarzalność w standardzie – idealne dla twórczych indywidualistów

Lipska 4 6 8 jest propozycją dla wymagających. Przemawia do wyobraźni nie tylko zapamiętywalną, trójdzielną bryłą, nowoczesną frontową fasadą nadającą dynamiczny miejski charakter, ale również funkcjonalnością i zróżnicowaniem elewacji w części mieszkalnej oraz usługowo-biurowej. Biura i sklepy to nowoczesna twarz inwestycji – dla kontrastu część mieszkalna jest otwarta na światło i przestrzeń w bardziej tradycyjny i przytulny sposób. Wśród mieszkań, które znajdą się w zasobach inwestycji, większość stanowią mieszkania 2- i 3-pokojowe, pozwalające traktować to miejsce rozwojowo. Zamieszkać w takiej lokalizacji to znaleźć swoje miejsce w Krakowie.