Aktualności

21.11.2018

Mieszkanie Na Fali

W bliskim sąsiedztwie naturalnego zalewu Bagry zaplanowaliśmy i budujemy bezpieczną oraz komfortową przystań dla wszystkich ceniących szerokie życiowe horyzonty. SASKA BLU, bo tak będzie nazywać się nowa inwestycja firmy Bryksy, pomyślana jest jako doskonałe miejsce do codziennego miejskiego życia, które równocześnie stanowi idealną „bazę wypadową” nad wodę oraz na spacery brzegiem zalewu Bagry.

Nowa inwestycja zlokalizowana jest u zbiegu ulic Saskiej i Goszczyńskiego. Powstanie tu nowoczesny, 5 piętrowy budynek, który wraz z kolejno wznoszonymi budynkami, stworzy śródmiejski kompleks SASKA BLU. Jest to jeden z najlepiej skomunikowanych obszarów Krakowa. Wszystko to dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz niedalekiej odległości od obwodnicy miasta i autostrady. Szybki tramwaj zapewnia bezpośrednie i komfortowe połączenie z centrum miasta, a znajdująca się w pobliżu sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych umożliwia dotarcie do pobliskich atrakcji w zaledwie kilka minut.

Oferta mieszkań i mikroapartamentów jest zróżnicowana - dzięki temu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zaczynając od sporych czteropokojowych mieszkań dla rodzin, mających powierzchnię 74 m2 przez trzy pokojowe (52-59 m2 metrowe), dwupokojowe (34- 44 m2), aż do bardzo popularnych, praktycznych i indywidualistycznych mikroapartamentów o powierzchni 18,5 m2.

Więcej informacji o nowych mieszkaniach oraz mikroapartamentach uzyskacie Państwo w naszym biurze sprzedaży.

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj