Finansowanie

Usługi dodatkowe

Finansowanie

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja zdolność kredytowa, jak uzyskać  kredyt na zakup mieszkania oraz na co zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy, to chętnie pomożemy w odpowiedzi na te i wiele innych pytań. 


W zakresie finansowania naszych nieruchomości, niezmiennie od wielu lat współpracujemy ze specjalistą na rynku - firmą Private Brokers, która bezstresowo przeprowadzi Cię przez cały proces uzyskania kredytu.

Private Brokers specjalizuje się w kredytach hipotecznych, ale ich bogata oferta obejmuje także szerszy zakres usług finansowych. Dzięki współpracy z Private Brokers kupno mieszkania będzie nie tylko łatwiejsze, ale i szybsze. Firma posiada wieloletnie doświadczenie na rynku bankowym, dzięki czemu znajduje rozwiązania satysfakcjonujące klientów nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Private Brokers przeprowadzi Cię przez wszelkie formalności związane z pozyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Z PrivateBrokers możesz liczyć na bezpieczną finalizację transakcji kredytowej.

Oferujemy:

Weryfikacja zdolności kredytowej
Wybór najlepszej oferty na rynku
Pomoc przy skompletowaniu dokumentacji kredytowej
Zorganizowanie dokumentów od dewelopera dla banku
Skrócony czas oczekiwania na kredyt
Wsparcie przy negocjacji warunków umowy kredytowej

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Małgorzata Kowalska
tel. 881 40 50 70
malgorzata.kowalska@pbrokers.pl

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj