Aktualności

03.05.2020

Odwiedź nas online i zarezerwuj mieszkanie

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów związane z poszukiwaniem mieszkania, Biuro Sprzedaży Bryksy pracuje w niezmienionych godzinach, ale w nieco odmiennej formie.

Wdrożyliśmy kilka rozwiązań, które pozwolą Ci zapoznać się z naszą bogatą ofertą i bez wychodzenia z domu spotkać się z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz zaprezentują interesującą Cię inwestycję.

Podczas wideorozmowy poznasz dostępną ofertę, obejrzysz rzuty mieszkań, zostaniesz wprowadzony w procedurę oraz we wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące zakupu mieszkania, nawet podpiszesz umowę rezerwacyjną – a wszystko to bez wychodzenia z domu, wygodnie i w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

Na bieżąco podpisujemy umowy notarialne, zatem jeśli zechcesz procedować dalsze etapy zakupu mieszkania, to także to zrealizujemy. Wszystko jest tak zorganizowane, aby odbywało się w trosce i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, zgodnie z rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia. Dbamy o Ciebie i naszych pracowników. Kancelarie, z którymi współpracujemy także są pod tym względem specjalnie przygotowane.

Zapraszamy zatem do naszego wirtualnego Biura Sprzedaży.

Wejdź na zakładkę Kontakt na naszej stronie i połącz się z pracownikiem Biura Sprzedaży bezpośrednio przez WWW Bryksy, za pomocą komunikatora Skype lub WhatsApp.

Czekamy na Ciebie!

label

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020
ukryj