Aktualności

03.05.2020

Odwiedź nas online i zarezerwuj mieszkanie

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów związane z poszukiwaniem mieszkania, Biuro Sprzedaży Bryksy pracuje w niezmienionych godzinach, ale w nieco odmiennej formie.

Wdrożyliśmy kilka rozwiązań, które pozwolą Ci zapoznać się z naszą bogatą ofertą i bez wychodzenia z domu spotkać się z naszymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania oraz zaprezentują interesującą Cię inwestycję.

Podczas wideorozmowy poznasz dostępną ofertę, obejrzysz rzuty mieszkań, zostaniesz wprowadzony w procedurę oraz we wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące zakupu mieszkania, nawet podpiszesz umowę rezerwacyjną – a wszystko to bez wychodzenia z domu, wygodnie i w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

Na bieżąco podpisujemy umowy notarialne, zatem jeśli zechcesz procedować dalsze etapy zakupu mieszkania, to także to zrealizujemy. Wszystko jest tak zorganizowane, aby odbywało się w trosce i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny, zgodnie z rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia. Dbamy o Ciebie i naszych pracowników. Kancelarie, z którymi współpracujemy także są pod tym względem specjalnie przygotowane.

Zapraszamy zatem do naszego wirtualnego Biura Sprzedaży.

Wejdź na zakładkę Kontakt na naszej stronie i połącz się z pracownikiem Biura Sprzedaży bezpośrednio przez WWW Bryksy, za pomocą komunikatora Skype lub WhatsApp.

Czekamy na Ciebie!

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj