ul. Bohomolca

Mistrzejowice, Kraków

ETAP II

Już wkrótce

w Biurze Sprzedaży 

Informacje

12 422 44 44 

Telefon

O inwestycji

Już wkrótce start II etapu

DOMOSFERA otwiera przed Tobą nowe możliwości. Znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz
na dobry start każdego dnia. Stąd wszędzie masz blisko – w zasadzie tylko jeden krok. Nie martwisz się korkami na przedmieściach, gdyż mieszkasz w doskonale skomunikowanej i zorganizowanej części miasta, u zbiegu ulic Kniaźnina i Bohomolca. Tutaj odnajdziesz idealny balans pomiędzy mieszkaniem w tętniącym życiem mieście 
a spokojnym życiem z rodziną.

Atuty inwestycji

  • Komórki lokatorskie

  • Stacje ładowania samochodów elektrycznych

  • Taras

  • Doskonała Lokalizacja

  • Komunikacja Miejska

  • Parking

  • Stojaki na rowery

Ciesz się swoją DOMOSFERĄ

Brak czasu i ciągłe zabieganie. Znasz to? A kto nie zna. Oszczędź czas i wybierz DOMOSFERĘ. Zrób codzienne zakupy tuż obok domu, bez tracenia czasu i nerwów na dojazd. W zaledwie kilka minut piechotą znajdziesz się w Centrum Handlowym Serenada i Krokus, a w parę chwil odprowadzisz dzieci do szkoły i przedszkola.

Tu wszystko jest. Kino – proszę bardzo, w kilka minut pieszo znajdziesz się w Multikinie. Wyjście na basen z rodziną lub trening na siłowni – nic trudnego,
z DOMOSFERY do Aqua Parku masz tylko trzy kroki. Wycieczka rowerowa lub wypad
do parku – też masz blisko. W najbliższym otoczeniu znajduje się Park Tysiąclecia, powstaje atrakcyjny Park Reduta oraz istnieje nowoczesny plac zabaw „Zielony Smok”.

Na taras!

Niewiele jest miejsc w Krakowie, które oferują zielony taras na wyłączność. DOMOSFERA to nie tylko wygodne i przestronne mieszkania, ale także kameralny taras, dostępny tylko dla mieszkańców. Wyjście na taras jest bezpośrednio z klatki, dlatego jest niedostępny dla osób z zewnątrz.

DOMOSFERA to także wyróżniająca się na tle pobliskiej zabudowy architektura. Tworzymy budynek niebanalny, który wpasowując się w istniejącą już zabudowę stwarza klimat spokojnego, rodzinnego miejsca. Zaplanowane mieszkania (2, 3 i 4 pokojowe) zostały tak pomyślane, aby maksymalnie ułatwić codzienne życie swoim mieszkańcom. A wszystko z dbałością o najmniejszy nawet detal.

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj