ul. Saska

Podgórze - Kraków

18,17 m- 18,51 m2

Lokale inwestycyjne

18 – 19 m2

Lokale inwestycyjne

gotowe do odbioru

Koniec budowy

O inwestycji

Lokale inwestycyjne - Pewna inwestycja!

SASKA BLU to nowoczesny budynek, w którym mieszczą się mikrolokale o powierzchni około 18,5 m2.
W bliskim sąsiedztwie naturalnego zalewu Bagry zaplanowaliśmy bezpieczną i komfortową przystań dla wszystkich ceniących szerokie życiowe horyzonty. U zbiegu ulic Saskiej i Goszczyńskiego powstanie nowoczesny, 5-pietrowy budynek w którym miejsce znajdą nie tylko mieszkania i lokale użytkowe, ale także
54 lokale inwestycyjne. Zaprojektowane są także miejsca postojowe i komórki lokatorskie w garażu podziemnym. 

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji. Nieduża powierzchnia oferowanych lokali to gwarancja wydanej niskiej kwoty, która staje się tym atrakcyjniejsza, że nabywany lokal oddajemy do Państwa dyspozycji wykończony, gotowy do tego, aby go umeblować i się wprowadzać. To niezwykła oszczędność czasu, który w przypadku zakupu nieruchomości na wynajem, liczy się tym bardziej, że mówimy o uzyskaniu szybkiego zwrotu z inwestycji. Dostajecie Państwo gotowy produkt, który dzięki współpracy z doświadczonymi architektami jest zaprojektowany tak, iż wykorzystuje maksymalnie dostępną powierzchnię, kładąc ogromny nacisk na jej funkcjonalność.  

Atuty inwestycji

  • Bliskość natury

  • Dzielnica odkrywana na nowo

  • Autostrada

  • Doskonała Lokalizacja

  • Funkcjonalny Układ

  • Komunikacja Miejska

  • Parking

  • Plac Zabaw

  • Ścieżka Rowerowa

Zainwestuj w nieruchomość i zyskaj!

Zakup niewielkich metrażowo lokali, położonych w atrakcyjnej lokalizacji to niezwykle intratna forma inwestycji. Taki rodzaj ulokowania środków finansowych, nie tylko przyniesie wzrost wartości w czasie, bo ceny nieruchomości rosną a Ty w każdej chwili możesz nabyty lokal sprzedać, ale także pozwala generować stały przychód
z tytułu wynajmu. To nie wszystko. Jest także możliwość odliczenia podatku VAT
od ceny wykończonego lokalu (23%) jak i przy zakupie wyposażenia.

 

SASKA BLU lokale inwestycyjne zlokalizowane są w jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów Krakowa. A to dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz niedalekiej odległości od obwodnicy miasta i autostrady. Szybki tramwaj zapewnia bezpośrednie i komfortowe połączenie z centrum miasta, a znajdująca się w pobliżu sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych umożliwia dotarcie do pobliskich atrakcji w zaledwie kilka minut. Tak rozbudowana infrastruktura komunikacyjna oraz ogromny potencjał inwestycyjny, mieszkaniowy i rozrywkowy stanowią o bezkonkurencyjności tego miejsca.

Co zyskasz kupując lokal inwestycyjny w SASKA BLU:

1. Zyskujesz min. 6,5% w skali roku (stopa zwrotu). 

2. Oszczędzasz czas – zakupiony i odebrany lokal będzie wykończony. Gotowy już do umeblowania i korzystania.

3. Atrakcyjna lokalizacja -  to pewny zysk z tytułu wynajmu lokalu. To także oszczędność czasu gdy lokale znajdują się w tak świetnie skomunikowanej części Krakowa.

4. Zyskujesz możliwość odliczenia podatku VAT: w przypadku zakupu lokalu o pow. 18,48 m2 możesz odzyskać nawet do 38 000 zł.

5. Pewność – lokujesz środki finansowe na stabilnym gruncie. Twój kapitał jest bezpieczny bo inwestujesz na rynku nieruchomości.  

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj