ul. Saska

Podgórze - Kraków

18,17 m- 18,51 m2

Lokale inwestycyjne

18 – 19 m2

Lokale inwestycyjne

gotowe do odbioru

Koniec budowy

O inwestycji

Lokale inwestycyjne - Pewna inwestycja!

SASKA BLU to nowoczesny budynek, w którym mieszczą się mikrolokale o powierzchni około 18,5 m2.
W bliskim sąsiedztwie naturalnego zalewu Bagry zaplanowaliśmy bezpieczną i komfortową przystań dla wszystkich ceniących szerokie życiowe horyzonty. U zbiegu ulic Saskiej i Goszczyńskiego powstanie nowoczesny, 5-pietrowy budynek w którym miejsce znajdą nie tylko mieszkania i lokale użytkowe, ale także
54 lokale inwestycyjne. Zaprojektowane są także miejsca postojowe i komórki lokatorskie w garażu podziemnym. 

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób inwestujących w nieruchomości na wynajem oraz do młodych ludzi, którzy dopiero co wchodzą w samodzielne życie i poszukują lokum za rozsądną cenę i w dobrej lokalizacji. Nieduża powierzchnia oferowanych lokali to gwarancja wydanej niskiej kwoty, która staje się tym atrakcyjniejsza, że nabywany lokal oddajemy do Państwa dyspozycji wykończony, gotowy do tego, aby go umeblować i się wprowadzać. To niezwykła oszczędność czasu, który w przypadku zakupu nieruchomości na wynajem, liczy się tym bardziej, że mówimy o uzyskaniu szybkiego zwrotu z inwestycji. Dostajecie Państwo gotowy produkt, który dzięki współpracy z doświadczonymi architektami jest zaprojektowany tak, iż wykorzystuje maksymalnie dostępną powierzchnię, kładąc ogromny nacisk na jej funkcjonalność.  

Atuty inwestycji

  • Bliskość natury

  • Dzielnica odkrywana na nowo

  • Autostrada

  • Doskonała Lokalizacja

  • Funkcjonalny Układ

  • Komunikacja Miejska

  • Parking

  • Plac Zabaw

  • Ścieżka Rowerowa

Zainwestuj w nieruchomość i zyskaj!

Zakup niewielkich metrażowo lokali, położonych w atrakcyjnej lokalizacji to niezwykle intratna forma inwestycji. Taki rodzaj ulokowania środków finansowych, nie tylko przyniesie wzrost wartości w czasie, bo ceny nieruchomości rosną a Ty w każdej chwili możesz nabyty lokal sprzedać, ale także pozwala generować stały przychód
z tytułu wynajmu. To nie wszystko. Jest także możliwość odliczenia podatku VAT
od ceny wykończonego lokalu (23%) jak i przy zakupie wyposażenia.

 

SASKA BLU lokale inwestycyjne zlokalizowane są w jednym z najlepiej skomunikowanych obszarów Krakowa. A to dzięki rozbudowanej infrastrukturze drogowej oraz niedalekiej odległości od obwodnicy miasta i autostrady. Szybki tramwaj zapewnia bezpośrednie i komfortowe połączenie z centrum miasta, a znajdująca się w pobliżu sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych umożliwia dotarcie do pobliskich atrakcji w zaledwie kilka minut. Tak rozbudowana infrastruktura komunikacyjna oraz ogromny potencjał inwestycyjny, mieszkaniowy i rozrywkowy stanowią o bezkonkurencyjności tego miejsca.

Co zyskasz kupując lokal inwestycyjny w SASKA BLU:

1. Zyskujesz min. 6,5% w skali roku (stopa zwrotu). 

2. Oszczędzasz czas – zakupiony i odebrany lokal będzie wykończony. Gotowy już do umeblowania i korzystania.

3. Atrakcyjna lokalizacja -  to pewny zysk z tytułu wynajmu lokalu. To także oszczędność czasu gdy lokale znajdują się w tak świetnie skomunikowanej części Krakowa.

4. Zyskujesz możliwość odliczenia podatku VAT: w przypadku zakupu lokalu o pow. 18,48 m2 możesz odzyskać nawet do 38 000 zł.

5. Pewność – lokujesz środki finansowe na stabilnym gruncie. Twój kapitał jest bezpieczny bo inwestujesz na rynku nieruchomości.  

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj