O firmie

O nas

Bryksy to marka będąca od lat gwarancją ciekawej architektury oraz wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków.

Budowanie to nasze hobby, cel i pasja. Kochamy to, co robimy dlatego też wkładamy całe swoje serca w każdy metr kwadratowy mieszkań, które sprzedajemy. Każda inwestycja spod znaku Bryksy jest dziełem godnym zobowiązującej nas, blisko 40–letniej tradycji. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Chcemy tworzyć dla Was mieszkania z prawdziwego zdarzenia, mieszkania, w których tuż po przekroczeniu progu poczujecie się jak w domu.

Zaufało nam już ponad 3000 rodzin marzących o własnym mieszkaniu.

Niezmiennie fascynują nas nowe wyzwania i wciąż planujemy kolejne projekty. Pochodzimy z Krakowa, dlatego też budowanie w sercu Małopolski sprawia nam ogromną przyjemność. Działamy także na Podkarpaciu, gdzie w stolicy regionu - Rzeszowie, powstaje jedna z naszych najnowszych realizacji.  

Zespół

Pełna pomoc przy sprzedaży jak i przy załatwianiu formalności świadczona jest przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników w biurze sprzedaży. Nasz Klient zawsze może liczyć na pomoc, fachowo udzieloną opinię, pełną współpracę, również przy załatwianiu formalności kredytowych. Posiadamy aktywnie i dynamicznie rozwijającą się komórkę marketingową, w której spełnianie oczekiwań Klienta stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. 

W profesjonalny sposób zajmujemy się prezentacją oferty na różnego rodzaju targach nieruchomości. Klienci zawsze mogą skonsultować z nami projekty mieszkań, zgłaszać swoje propozycje a także inne preferencje w zakresie rozkładu mieszkania i standardów wykończenia.

Na zadowolenie Klientów, sukces oraz satysfakcję organizacji pracuje cała nasza kadra oraz nasi Partnerzy

Firmę Bryksy stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijając swoje kwalifikacje godzą interesy Klientów, współwłaścicieli i swoich pracowników na wszystkich szczeblach zarządzania. Efekty tej pracy zauważalne są w sprawnej organizacji firmy, opartej na wypracowanych procedurach, oczekiwanej jakości obsługi Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obniżaniu kosztów, zwiększaniu wydajności pracy i stałym doskonaleniu załogi. W założeniach firmy jest ciągłe szkolenie kadry by na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez Klientów i wymaganiom konkurencji.

Poza współpracą z firmami szkoleniowymi, parcujemy również z wybitnymi fachowcami w obszarze obsługi prawnej, finansowej oraz wykonawczej, którzy posiadają fachową wiedze praktyczną i techniczną. Dzięki takim zasadom współpracy jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną dla Klienta, o stabilnej pozycji na rynku.

Nasi Partnerzy z powodzeniem pomogą Państwu w obszarze szukania metod finansowania zakupu wymarzonego mieszkania - firma Private Brokers w Krakowie oraz z firma NOTUS Finanse w Rzeszowie. Jeśli potrzebne będzie wsparcie w zakresie wykończenia wnętrz, wówczas z pomocą przychodzą sprawdzeni Partnerzy: Excellent oraz 123HOME.  

Zarząd

Marian Bryksy

Marian Bryksy

Posiada ponad 40 lat doświadczenia w branży budowlanej. Jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Jako założyciel Grupy Bryksy z dużym powodzeniem rozwija działalność w branży budowlanej.


Mariusz Bryksy

Mariusz Bryksy

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Stockholms Universitet na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Po ukończeniu studiów przez kilka lat zdobywał doświadczenie jako menedżer międzynarodowej korporacji. Z firmą Bryksy związany jest od 2001 roku.


Mirosław Bryksy

Mirosław Bryksy

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Oxford Brooks University Wyższej Szkoły Zarządzania - Polish Open University w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął w wieku 23 lat w branży budowlanej.


label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj