O firmie

O nas

Bryksy to marka będąca od lat gwarancją ciekawej architektury oraz wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków.

Budowanie to nasze hobby, cel i pasja. Kochamy to, co robimy dlatego też wkładamy całe swoje serca w każdy metr kwadratowy mieszkań, które sprzedajemy. Każda inwestycja spod znaku Bryksy jest dziełem godnym zobowiązującej nas, 40–letniej tradycji. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Chcemy tworzyć dla Was mieszkania z prawdziwego zdarzenia, mieszkania, w których tuż po przekroczeniu progu poczujecie się jak w domu.

Zaufało nam już ponad 3500 rodzin marzących o własnym mieszkaniu.

Niezmiennie fascynują nas nowe wyzwania i wciąż planujemy kolejne projekty. Pochodzimy z Krakowa, dlatego też budowanie w sercu Małopolski sprawia nam ogromną przyjemność. Działamy także na Podkarpaciu, gdzie w stolicy regionu - Rzeszowie, powstaje jedna z naszych najnowszych realizacji.  

Zespół

Pełna pomoc przy sprzedaży jak i przy załatwianiu formalności świadczona jest przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników w biurze sprzedaży. Nasz Klient zawsze może liczyć na pomoc, fachowo udzieloną opinię, pełną współpracę, również przy załatwianiu formalności kredytowych. Posiadamy aktywnie i dynamicznie rozwijającą się komórkę marketingową, w której spełnianie oczekiwań Klienta stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. 

W profesjonalny sposób zajmujemy się prezentacją oferty na różnego rodzaju targach nieruchomości. Klienci zawsze mogą skonsultować z nami projekty mieszkań, zgłaszać swoje propozycje a także inne preferencje w zakresie rozkładu mieszkania i standardów wykończenia.

Na zadowolenie Klientów, sukces oraz satysfakcję organizacji pracuje cała nasza kadra oraz nasi Partnerzy

Firmę Bryksy stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijając swoje kwalifikacje godzą interesy Klientów, współwłaścicieli i swoich pracowników na wszystkich szczeblach zarządzania. Efekty tej pracy zauważalne są w sprawnej organizacji firmy, opartej na wypracowanych procedurach, oczekiwanej jakości obsługi Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obniżaniu kosztów, zwiększaniu wydajności pracy i stałym doskonaleniu załogi. W założeniach firmy jest ciągłe szkolenie kadry by na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez Klientów i wymaganiom konkurencji.

Poza współpracą z firmami szkoleniowymi, pracujemy również z wybitnymi fachowcami w obszarze obsługi prawnej, finansowej oraz wykonawczej, którzy posiadają fachową wiedze praktyczną i techniczną. Dzięki takim zasadom współpracy jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną dla Klienta, o stabilnej pozycji na rynku.

Nasi Partnerzy z powodzeniem pomogą Państwu w obszarze szukania metod finansowania zakupu wymarzonego mieszkania - firma Private Brokers w Krakowie oraz z firma NOTUS Finanse w Rzeszowie. Jeśli potrzebne będzie wsparcie w zakresie wykończenia wnętrz, wówczas z pomocą przychodzą sprawdzeni Partnerzy: firma Excellent.

Nasze wartości

Solidność kupiecka
Poczucie sensu
Odpowiedzialność
Profesjonalizm
Zaufanie

Zarząd

Marian Bryksy

Marian Bryksy

Marian Bryksy – założyciel firmy Bryksy

Założyciel rodzinnej firmy Bryksy oraz Towarzystwa Budownictwa Społecznego TBS Małopolska. Swoją karierę zawodową rozpoczął w obszarze realizacji inwestycji budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego i ekologicznego. Posiada ponad 40-letnie doświadczenie w branży budowalnej. Obecnie czynny członek Rady Nadzorczej Bryksy. Od prawie 30 lat udziela się aktywnie w tworzeniu dialogu społecznego oraz ruchu pracodawców. Działa od ponad 20 lat jako członek Małopolskiego Związku Lewiatan, a w latach 2011 – 2020 jako Prezes Zarządu. Jest  członkiem i założycielem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Oprócz bieżącej działalności gospodarczej uczestniczy w inicjatywach społecznych
i charytatywnych.


Mariusz Bryksy

Mariusz Bryksy

Mariusz Bryksy - Prezes Zarządu 

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Stockholms Universitet na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Po ukończeniu studiów przez kilka lat zdobywał doświadczenie jako menedżer w międzynarodowej korporacji. Czynnie działa w Zarządzie Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań.

Ma ponaddwudziestoletnie doświadczenie
w branży deweloperskiej. Fachowiec w dziedzinie finansów i analizy biznesowej.


Mirosław Bryksy

Mirosław Bryksy

Mirosław Bryksy – Prezes Zarządu 

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Oxford Brooks University Wyższej Szkoły Zarządzania - Polish Open University w Krakowie. Czynnie działa
w Radzie Firm Rodzinnych przy Małopolskim Związku Pracodawców, członek bliźniaczej Rady przy Konfederacji Lewiatan, koordynuje działania z zakresu sukcesji i rozwoju kompetencji firm rodzinnych. Od początku swojej kariery związany jest z firmą rodzinną.

Posiada ponaddwudziestoletnie doświadczenie
w organizacji, prowadzeniu oraz realizacji inwestycji deweloperskich.


label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj