O firmie

O nas

Bryksy to marka będąca od lat gwarancją ciekawej architektury oraz wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków.

Budowanie to nasze hobby, cel i pasja. Kochamy to, co robimy dlatego też wkładamy całe swoje serca w każdy metr kwadratowy mieszkań, które sprzedajemy. Firma Bryksy to wielokrotnie nagradzany i cieszący się zaufaniem Klientów krakowski deweloper. W 2016 r. otrzymaliśmy I Nagrodę Złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2016. Każda inwestycja spod znaku Bryksy jest dziełem godnym zobowiązującej nas, ponad 35 – letniej tradycji. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Chcemy tworzyć dla Was mieszkania z prawdziwego zdarzenia, mieszkania, w których tuż po przekroczeniu progu poczujecie się jak w domu.

Zaufało nam już ponad 2500 rodzin marzących o własnym mieszkaniu.

Niezmiennie fascynują nas nowe wyzwania i wciąż planujemy kolejne projekty. Pochodzimy z Krakowa, dlatego też budowanie w sercu Małopolski sprawia nam największą przyjemność. Stąd też pragniemy zwrócić Państwa uwagę na realizowane przez nas mieszkania właśnie w mieście Kraka. 

Wśród zrealizowanych przez nas projektów znajdują się m.in. Małe Błonia w Bronowicach, za które otrzymaliśmy I Nagrodę Złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2016, Steam Park przy ul. Rakowickiej, Lipska 4-6-8 w Płaszowie, Apartamenty Nowy Świat w Śródmieściu, Sobieski Residence na Starym Mieście przy ul. Łobzowskiej 22, Osiedle Malwy i Wiśniowy Sad na Podgórzu Duchackim, biurowiec Platinum przy ul. Kordylewskiego 1 oraz budynek mieszkalno - usługowy Graffit House przy ul. Rogoziskiego 6 w centrum miasta, dzielnicy Grzegórzki.

Zespół

Pełna pomoc przy sprzedaży jak i przy załatwianiu formalności świadczona jest przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników w biurze sprzedaży. Nasz Klient zawsze może liczyć na pomoc, fachowo udzieloną opinię, pełną współpracę, również przy załatwianiu formalności kredytowych. Posiadamy aktywnie i dynamicznie rozwijającą się komórkę marketingową, w której spełnianie oczekiwań Klienta stawiane jest zawsze na pierwszym miejscu. 

W profesjonalny sposób zajmujemy się prezentacją oferty na różnego rodzaju targach nieruchomości. Klienci zawsze mogą skonsultować z nami projekty mieszkań, zgłaszać swoje propozycje a także inne preferencje w zakresie rozkładu mieszkania i standardów wykończenia.

Na zadowolenie Klientów, sukces oraz satysfakcję organizacji pracuje cała nasza kadra.

Firmę Bryksy stanowi zespół ludzi, którzy dynamicznie rozwijając swoje kwalifikacje godzą interesy Klientów, współwłaścicieli i swoich pracowników na wszystkich szczeblach zarządzania. Efekty tej pracy zauważalne są w sprawnej organizacji firmy, opartej na wypracowanych procedurach, oczekiwanej jakości obsługi Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, obniżaniu kosztów, zwiększaniu wydajności pracy i stałym doskonaleniu załogi.

W założeniach firmy jest ciągłe szkolenie kadry by na bieżąco móc sprostać oczekiwaniom stawianym przez Klientów i wymaganiom konkurencji. Poza współpracą z firmami szkoleniowymi, parcujemy również z wybitnymi fachowcami w obszarze obsługi prawnej, finansowej oraz wykonawczej, którzy posiadają fachową wiedze praktyczną i techniczną. Dzięki takim zasadom współpracy jesteśmy firmą wiarygodną, przyjazną dla Klienta, o stabilnej pozycji na rynku.

Zarząd

Marian Bryksy

Marian Bryksy

Posiada ponad 40 lat doświadczenia w branży budowlanej. Jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Jako założyciel Grupy Bryksy z dużym powodzeniem rozwija działalność w branży budowlanej.


Mariusz Bryksy

Mariusz Bryksy

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Stockholms Universitet na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Po ukończeniu studiów przez kilka lat zdobywał doświadczenie jako menedżer międzynarodowej korporacji. Z firmą Bryksy związany jest od 2001 roku.


Mirosław Bryksy

Mirosław Bryksy

Posiada wykształcenie wyższe ekonomiczne oraz tytuł MBA wydany przez Oxford Brooks University Wyższej Szkoły Zarządzania - Polish Open University w Krakowie. Karierę zawodową rozpoczął w wieku 23 lat w branży budowlanej.