Realizacje

STEAM PARK etap II ul. Rakowicka 22 D Kraków - Realizacje

2020

ul. Rakowicka 22 D

Kraków

STEAM PARK to niezwykłe połączenie doskonałej lokalizacji Starego Miasta z dbałością o naturalny mikroklimat. W zielonym otoczeniu starodrzewu parkowego, tworzymy miejsce wyjątkowe, w którym szybko się zadomowisz. Znakiem szczególnym STEAM PARK jest innowacyjny teren zielony tworzący prozdrowotną atmosferę tego miejsca. W parku zaprojektowanym specjalnie dla przyszłych mieszkańców, wyrośnie unikatowa strefa zieleni – żywa, roślinna instalacja oczyszczająca powietrze.  

Mieszczące się w budynku apartamenty to w pełni przemyślane, komfortowe i funkcjonalne układy pomieszczeń o zróżnicowanych metrażach. Architektura budynku z elewacją w stylu klasycznych krakowskich kamienic wspaniale współgra z historyczną tkanką miejską otoczenia. Znakiem szczególnym STEAM PARKU jest innowacyjny teren zielony tworzący prozdrowotną atmosferę tego miejsca. Na terenie ogrodu będzie plac zabaw oraz strefa rekreacyjno-wypoczynkowa. Wrażenie przemyślanej estetyzacji potęguje niecodzienna i dopasowana do historycznego otoczenia architektura całego założenia z elewacją utrzymaną w stylu klasycznych krakowskich kamienic. 

 

 

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj