ul. Saska

Podgórze, Kraków

32 m2 – 95 m2

Mieszkania

44 m2 – 100 m2

Commercial premises

wrzesień 2023 r.

End of construction

About investment

OSTATNIE MIESZKANIA - SPIESZ SIĘ!

Umów się na spotkanie na budowie i sprawdź co możesz zyskać! 
Zobacz, jak może wyglądać Twoje przyszłe mieszkanie.

 
Zadzwoń lub umów się przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. 
W ofercie dostępne pełne spektrum metraży od 32 m2 do 95 m2.


Czekamy na Ciebie.

Advantages of the investment

 • Closeness to nature

 • The district is rediscovered

 • Storage rooms

 • Perfect Location

 • Functional Layout

 • Public transport

 • Commercial Premises

 • Parking

 • Full Spectrum of measurement

 • Playground

 • Bicycle path

 • Bicycle stands

Mieszkanie na fali - etap III


W bliskim sąsiedztwie Zalewu Bagry stworzyliśmy bezpieczną i komfortową przystań dla wszystkich ceniących szeroki życiowy horyzont. Kompleks SASKA BLU zlokalizowany przy zbiegu ulic Saskiej i Lipskiej, składać się będzie z kilku budynków realizowanych etapowo.

Weź kurs na ulicę Saską i skorzystaj z atrakcji, jakie oferuje okolica!

W III etapie inwestycji SASKA BLU powstanie 5-piętrowy, dwusegmentowy budynek.
Zaprojektowano 173 mieszkania o funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażach od 32 m2 do 95 m2 z balkonami lub prywatnymi ogródkami. Na parterze budynku zlokalizowane będą lokale użytkowe. Mając na uwadze komfort zmotoryzowanych, w budynku zaprojektowano garaż podziemny z miejscami parkingowymi, rowerowniami i komórkami.


 

Czysta rekreacja!

Kompleks SASKA BLU składający się z kilku budynków realizowanych etapowo, dopełnią wyodrębnione strefy rekreacji, zabawy i wypoczynku. Ciekawym, dynamicznym elementem aranżacji terenu będzie oryginalny tor przeszkód zbudowany z drewnianych elementów, "sucha rzeka" z ozdobnych kamieni oraz drewniany pomost z ławkami, które pobudzą dziecięcą wyobraźnię.
Wokół budynków powstaną specjalnie dobrane, bogate elementy kompozycyjne zieleni o stonowanych barwach. Całość projektu nawiązywać będzie swym kształtem i wyglądem do ruchu wody oraz klimatu pobliskiego Zalewu Bagry. Dopełnieniem koncepcji stanie się nietuzinkowy element dekoracyjny w postaci prawdziwej żaglówki, mający za zadanie podkreślić wyjątkowy charakter SASKIEJ BLU. 

Nabierz wiatru w żagle

Samochodem, tramwajem, a może rowerem?

Doskonała lokalizacja inwestycji przy jednym z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa — skrzyżowaniu ulic Saska i Lipska, pozwoli na szybki dojazd zarówno do pobliskich centrów biznesowych jak i kluczowych miejsc na mapie miasta. 
 
SASKA BLU zapewni ponadto chwilę oddechu od miejskiego zgiełku, dzięki wyprawom nad pobliski Zalew Bagry, znajdujący się 5 minut od inwestycji.
Na przyszłych mieszkańców czeka tam wiele atrakcji, takich jak bezpieczna plaża z ratownikiem, klub żeglarski oraz popularne SUP-y, kajaki i rowerki wodne.

Stąd po prostu wszędzie jest blisko!

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

See more
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
hide