Aktualności

26.09.2022

Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Bryksy została wyróżniona podczas jubileuszowej X edycji konkursu o tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2022, organizowanego przez Stowarzyszenie Budowniczych Domów i Mieszkań. Tym razem otrzymaliśmy Nagrodę Specjalną Złotego Sokoła.

Głównym celem Konkursu jest uhonorowanie najlepszych firm deweloperskich realizujących inwestycje na terenie Krakowa i w gminach ościennych. Konkurs organizowany jest co dwa lata i ma już swoją długą historię. Werdykt Konkursu został ogłoszony podczas uroczystej Gali Nagród, która miała miejsce w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w dniu 23 września 2022 roku. Oceny firm podjął się Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. Andrzeja Wyżykowskiego. Podczas tegorocznej jubileuszowej edycji firma Bryksy zgłosiła w konkursie wyjątkowy projekt STEAM PARK, znajdujący się przy ul. Rakowickiej w Krakowie.

Komisja Konkursowa doceniła Bryksy za:

  • kilkudziesięcioletnią tradycję budowania społecznie uznanej marki firmy,
  • realizację podjętej przez firmę rodzinną misję działania ,,na rzecz polskiej architektury’’,
  • konsekwentną kontynuację budowy dużych inwestycji mieszkaniowych realizowanych zgodnie z ideą ,,budujemy pewność’’,
  • budowę atrakcyjnych pod względem architektury zespołów mieszkaniowych dobrze wpisanych w kontekst miejski i wyposażonych w bogatą, przemyślaną zieleń i detal,
  • realizację idei przestrzennej i społecznej integracji przeciwdziałającej wykluczeniu,
  • przygotowywanie czytelnej prezentacji produktu dla klienta, którego oczekiwania przekładają się na standard kolejnych inwestycji.

 

 

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj