Aktualności

21.09.2020

Dzień otwarty inwestycji STEAM PARK

Zapraszamy na Dzień Otwarty inwestycji STEAM PARK etap II przy ul. Rakowickiej 22d w Krakowie, który odbędzie się w sobotę 3 października w godzinach 10:00 – 16:00. Dla odwiedzających przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne

Dzięki uprzejmości naszego sąsiada - Archiwum Narodowemu - przy ich nowo otwartej siedzibie, tuż obok budynku przy Rakowickiej 22d, specjalnie dla Gości przybyłych na Dzień Otwarty, dostępne będą miejsca parkingowe. Wjazd na parking możliwy będzie po podaniu hasła: BRYKSY.

Jeśli chcesz obejrzeć gotowe mieszkania i lokale oraz zyskać rabat, to nie może Cię z nami zabraknąć! 

STEAM PARK oferuje atrakcyjne metraże od 25 do 36 m2. To idealne mieszkanie dla studenta, pod wynajem oraz dla wszystkich tych, dla których komfort, nowoczesność i lokalizacja odgrywają ważną rolę. To także gotowe lokale użytkowe w topowej lokalizacji. To pewna lokata Twoich pieniędzy! Z dostępną ofertą można zapoznać się tutaj.

STEAM PARK to unikalne połączenie nowoczesnego osiedla w sercu Krakowa z dbałością o naturalny mikroklimat. To prawdziwy park, bo przyszli Mieszkańcy mają do dyspozycji parkowy teren zielony z placem zabaw i przestrzeniami rekreacyjnymi.

Tylko w tym dniu nasi przedstawiciele będą rozdawać specjalny kupon zniżkowy upoważniający do zakupu mieszkań i lokali w obniżonej cenie.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji to:

przyjdź na inwetycję STEAM PARK etap II przy ul. Rakowickiej 22D w Krakowie podczas Dnia Otwartego 03.10.2020 r. w sobotę w godzinach od 10:00 do 16:00
odbierz kupon zniżkowy
wybierz mieszkanie/lokal użytkowy
• w terminie do 15.10.2020 zwróć kupon w Biurze Sprzedaży przy ul. Lipskiej 8
podpisz umowę przedwstępną sprzedaży lub umowę sprzedaży na zakup mieszkania/lokalu najpóźniej do 30.10.2020 r.

Szczegółowy regulamin promocji "Steam Park etap II - Dzień Otwarty" dostępny jest w Biurze Sprzedaży przy ul. Lipskiej 8 w Krakowie oraz poniżej w zdjęciach. 

Przyjdź 3 października na Dzień Otwarty i odbierz swój kupon zniżkowy! Czekamy na Ciebie. 

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj