Aktualności

21.09.2020

Dzień otwarty inwestycji STEAM PARK

Zapraszamy na Dzień Otwarty inwestycji STEAM PARK etap II przy ul. Rakowickiej 22d w Krakowie, który odbędzie się w sobotę 3 października w godzinach 10:00 – 16:00. Dla odwiedzających przygotowaliśmy specjalne oferty promocyjne

Dzięki uprzejmości naszego sąsiada - Archiwum Narodowemu - przy ich nowo otwartej siedzibie, tuż obok budynku przy Rakowickiej 22d, specjalnie dla Gości przybyłych na Dzień Otwarty, dostępne będą miejsca parkingowe. Wjazd na parking możliwy będzie po podaniu hasła: BRYKSY.

Jeśli chcesz obejrzeć gotowe mieszkania i lokale oraz zyskać rabat, to nie może Cię z nami zabraknąć! 

STEAM PARK oferuje atrakcyjne metraże od 25 do 36 m2. To idealne mieszkanie dla studenta, pod wynajem oraz dla wszystkich tych, dla których komfort, nowoczesność i lokalizacja odgrywają ważną rolę. To także gotowe lokale użytkowe w topowej lokalizacji. To pewna lokata Twoich pieniędzy! Z dostępną ofertą można zapoznać się tutaj.

STEAM PARK to unikalne połączenie nowoczesnego osiedla w sercu Krakowa z dbałością o naturalny mikroklimat. To prawdziwy park, bo przyszli Mieszkańcy mają do dyspozycji parkowy teren zielony z placem zabaw i przestrzeniami rekreacyjnymi.

Tylko w tym dniu nasi przedstawiciele będą rozdawać specjalny kupon zniżkowy upoważniający do zakupu mieszkań i lokali w obniżonej cenie.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji to:

przyjdź na inwetycję STEAM PARK etap II przy ul. Rakowickiej 22D w Krakowie podczas Dnia Otwartego 03.10.2020 r. w sobotę w godzinach od 10:00 do 16:00
odbierz kupon zniżkowy
wybierz mieszkanie/lokal użytkowy
• w terminie do 15.10.2020 zwróć kupon w Biurze Sprzedaży przy ul. Lipskiej 8
podpisz umowę przedwstępną sprzedaży lub umowę sprzedaży na zakup mieszkania/lokalu najpóźniej do 30.10.2020 r.

Szczegółowy regulamin promocji "Steam Park etap II - Dzień Otwarty" dostępny jest w Biurze Sprzedaży przy ul. Lipskiej 8 w Krakowie oraz poniżej w zdjęciach. 

Przyjdź 3 października na Dzień Otwarty i odbierz swój kupon zniżkowy! Czekamy na Ciebie. 

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj