Aktualności

02.01.2019

Wspieramy Małych Bohaterów – bo lepiej jest dawać, niż dostawać

Dzięki współpracy z Fundacją Wolne Arty mieliśmy przyjemność pomóc Małopolskiemu Hospicjum dla Dzieci. Zorganizowaliśmy przedświąteczną zbiórkę, której celem był zakup ubrań dla dzieci  - podopiecznych Hospicjum.

Wszyscy pracownicy firmy Bryksy zaangażowali się w akcję i zbiórka okazała się wielkim sukcesem. Zakupione zostały spodnie, bluzy, podkoszulki, swetry, kurtki etc., słowem wszystko, co może być przydatne dzielnym Maluchom.

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi i ich rodzinami. Stwarza warunki, dzięki którym czas jaki dziecku pozostał, może zostać spędzony w bezpiecznej atmosferze, w swoim domu z rodzicami i rodzeństwem, wśród swoich ulubionych zabawek. Hospicjum zapewnia także opiekę medyczną i rehabilitacyjną oraz pomaga podopiecznym z domów pomocy społecznej.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że  mogliśmy przyłączyć się do akcji niesienia dobra i pomocy. Pamiętajmy – zawsze jest lepiej dawać, niż dostawać.

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj