Aktualności

02.01.2019

Wspieramy Małych Bohaterów – bo lepiej jest dawać, niż dostawać

Dzięki współpracy z Fundacją Wolne Arty mieliśmy przyjemność pomóc Małopolskiemu Hospicjum dla Dzieci. Zorganizowaliśmy przedświąteczną zbiórkę, której celem był zakup ubrań dla dzieci  - podopiecznych Hospicjum.

Wszyscy pracownicy firmy Bryksy zaangażowali się w akcję i zbiórka okazała się wielkim sukcesem. Zakupione zostały spodnie, bluzy, podkoszulki, swetry, kurtki etc., słowem wszystko, co może być przydatne dzielnym Maluchom.

Małopolskie Hospicjum dla Dzieci opiekuje się nieuleczalnie chorymi dziećmi i ich rodzinami. Stwarza warunki, dzięki którym czas jaki dziecku pozostał, może zostać spędzony w bezpiecznej atmosferze, w swoim domu z rodzicami i rodzeństwem, wśród swoich ulubionych zabawek. Hospicjum zapewnia także opiekę medyczną i rehabilitacyjną oraz pomaga podopiecznym z domów pomocy społecznej.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni za to, że  mogliśmy przyłączyć się do akcji niesienia dobra i pomocy. Pamiętajmy – zawsze jest lepiej dawać, niż dostawać.

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj