Aktualności

10.10.2019

Bryksy sponsorem renowacji sali zabaw w Domu Dziecka

Bo razem damy radę!

Miło nam poinformować, że firma Bryksy zaangażowała się całym sercem i siłami w akcję charytatywną, której celem jest odnowienie i wyposażenie sali zabaw i ćwiczeń w Domu Dziecka w Olkuszu. Projekt realizujemy we współpracy z Fundacją Wolne Arty.

Remont rozpoczął się wraz z początkiem października a planowane zakończenie to 25.10.2019 r. Dokładamy wszelkich starań aby w zimne jesienne i zimowe wieczory dzieci miały przytulne miejsce do spotkań i zabaw.

SPOW to Socjalizacyjna Placówka Opiekuńczo – Wychowawcza w Olkuszu, która zapewnia dzieciom całodobową opiekę oraz wychowanie, realizuje zadania typu interwencyjnego i socjalizacyjnego. Jej działania skierowane są na dziecko i rodzinę a nadrzędnym celem jest dobro dziecka i powrót do domu rodzinnego. Placówka przeznaczona jest dla dzieci pozbawionych całkowicie lub częściowo opieki rodzicielskiej. Wychowankowie mogą w niej przebywać do pełnoletniości lub najdłużej za zgodą dyrektora do 25- go roku życia, jeśli kontynuują naukę.

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj