Aktualności

01.02.2019

Szyk i klasa. Apartament z tarasem w centrum miasta

Marzy Ci się odpoczynek na tarasie po ciężkim dniu w pracy? Chcesz wydawać przyjęcia dla przyjaciół na powietrzu ale nie chcesz mieszkać pod miastem? Sądzisz, że w tętniącej życiem aglomeracji miejskiej to niemożliwe? Nic bardziej mylnego.

Stem Park otwiera przed Tobą nowe, wspaniałe możliwości. Przy ulicy Rakowickiej, w sercu pięknego Krakowa, czeka na Ciebie atrakcyjny apartament o pow. 106 m2 z wygodnym, ponad 90-metrowym tarasem i niepowtarzalnym widokiem.  

Ponad 100-metrowa powierzchnia otwiera przed swoim właścicielem nieograniczone wręcz możliwości aranżacji. Stwarza przestrzeń, na której swobodnie można rozwinąć skrzydła i czuć się jak w domu. Pozwala odetchnąć pełną piersią i robić to, na co w danej chwili ma się ochotę. Steam Park to wolność. To tu odnajdziesz balans pomiędzy wielkomiejskim zgiełkiem i spokojnym oddechem po całym tygodniu zmagań z rzeczywistością.

Przykładów wykończenia takiego apartamentu mogą być setki. Każdy ma w swojej głowie własną wizję.  My proponujemy prostotę i klasę. Coś, co pozwoli  zadać szyk wielkomiejskiemu życiu.

Skontaktuj się  naszym biurem sprzedaży i zobacz jak można wygodnie żyć w wielkim mieście.

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj