ul. Miła 29C

Drabinianka, Rzeszów

28 m2 – 125 m2

Flats

31 m2 – 83 m2

Commercial premises

luty 2024 r.

End of construction

About investment

OSTATNIE MIESZKANIA w I etapie

Odkryj mieszkaniową doskonałość w KWADRACIE przy ul. Miłej 29C. Zamieszkaj w miejscu, które wyróżni się nie tylko lokalizacją, ale również kolorową, nowoczesną i nietuzinkową architekturą. Kompleks KWADRAT składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych A i B, realizowanych etapowo, w których zaprojektowano łącznie 155 funkcjonalnych mieszkań.

Budynek A                                                             
■ metraże od 27 m2 do 125 m2                           
■ mieszkania od 1 do 5 pokoi   

Budynek B
■ metraże od 37 m2 do 70 m2 
■ mieszkania od 2 do 4 pokoi                        

Inwestycja to jednak nie tylko mieszkania, na parterze budynku etapu I znajdą się również lokale użytkowe. Całość obu etapów dopełnią garaże podziemne z miejscami parkingowymi, z możliwością podłączenia stacji do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie i ogólnodostępne stojaki na rowery.

Advantages of the investment

 • Attractive prices

 • Storage rooms

 • Monitoring

 • Modern architecture

 • Gardens on the ground floors

 • Environmentally friendly

 • Peaceful neighborhood

 • Proven technologies

 • Electric car charging stations

 • Public transport

 • Playground

 • Bicycle stands

KWADRAT - wzór na domowy ideał

Dopracowane i funkcjonalne układy mieszkań, przemyślane zagospodarowanie terenu oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne to wszystko, czym wyróżni się KWADRAT. Biała elewacja budynków w połączeniu z kolorowymi kwadratami-pikselami nada niezwykle ciekawy i niepowtarzalny charakter, który przeniknie również do części wspólnych inwestycji.


Gramy w zielone 
Pomiędzy budynkami znajdzie się dziedziniec zaaranżowany jako miejsce relaksu i wypoczynku, tak aby miło spędzać czas z najbliższymi. Huśtawki, jumpery, leżaki oraz strefa eko malucha, to tylko wybrane atrakcje, które będą czekać na przyszłych mieszkańców KWADRATU. Całość otuli ciekawa i bujna roślinność dobrana zgodnie z najnowszymi trendami architektury krajobrazu.

Najmłodszych mieszkańców inwestycji chcemy edukować poprzez zabawę, dlatego na terenie kompleksu powstaną miejsca zabaw, w których znajdzie się m.in. wykonana z materiału z recyklingu piaskownica czy sensoryczno-manualna tablica edukacyjna. Dodatkowym urozmaiceniem terenu inwestycji będą porozrzucane kolorowe kostki, nawiązujące do elewacji budynku, które pełnić będą funkcje siedzisk i przestrzeni dla dziecięcej wyobraźni oraz zabawy. 

Oszczędność płynąca z natury

Inwestycja została zaprojektowana w zgodzie z zasadami życia w symbiozie z naturą. Projektując KWADRAT świadomie postawiliśmy na eko rozwiązania, dające przyszłym mieszkańcom realne oszczędności:

 ■ na dachach budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, które zmniejszą zapotrzebowanie na dostarczaną energię elektryczną, do oświetlenia części wspólnych, zarówno wewnątrz budynków, jak i na terenie do nich przynależnym,
 ■ roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie nawadniana z odzyskiwanej w tym celu deszczówki,
 ■ czujnik jakości powietrza zamontowany w jednym z budynków pozwoli na monitorowanie jakości powietrza na terenie inwestycji
 ■ możliwość instalacji stacji dla samochodów elektrycznych wspierając rozwoju elektromobilności w Rzeszowie.

 

KWADRAT - mieszkaj aż miło

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

See more
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
hide