ul. Miła

Drabinianka, Rzeszów

28 m2 – 125 m2

Flats

31 m2 – 83 m2

Commercial premises

luty 2024 r.

End of construction

About investment

Twoja przestrzeń do KWADRATU

Cenisz dostęp do natury i bliskość terenów rekreacyjnych? KWADRAT to miejsce dla osób ceniących spokój ducha i ciszę, mając jednocześnie na wyciągnięcie ręki dostęp do pełnej inflaskruktury miejskiej. Już teraz sprawdź i skorzystaj z promocji do KWADRATU!                                                                                                                                 KOMÓRKA LOKATORSKA lub MIEJSCE POSTOJOWE GRATIS!

 

Odkryj mieszkaniową doskonałość w KWADRACIE przy ul. Miłej. Zamieszkaj w miejscu, które wyróżni się nie tylko lokalizacją, ale również kolorową, nowoczesną i nietuzinkową architekturą. Kompleks KWADRAT składać się będzie z dwóch budynków wielorodzinnych A i B, realizowanych etapowo, w których zaprojektowano łącznie 155 funkcjonalnych mieszkań.

 

Budynek A                                                             
■ metraże od 27 m2 do 125 m2                           
■ mieszkania od 1 do 5 pokoi   

Budynek B
■ metraże od 37 m2 do 70 m2 
■ mieszkania od 2 do 4 pokoi                        

Inwestycja to jednak nie tylko mieszkania, na parterze budynku etapu I znajdą się również lokale użytkowe. Całość obu etapów dopełnią garaże podziemne z miejscami parkingowymi, z możliwością podłączenia stacji do ładowania samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie i ogólnodostępne stojaki na rowery.

Advantages of the investment

 • Attractive prices

 • Storage rooms

 • Monitoring

 • Modern architecture

 • Gardens on the ground floors

 • Environmentally friendly

 • Peaceful neighborhood

 • Proven technologies

 • Electric car charging stations

 • Public transport

 • Playground

 • Bicycle stands

KWADRAT - wzór na domowy ideał

Dopracowane i funkcjonalne układy mieszkań, przemyślane zagospodarowanie terenu oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne to wszystko, czym wyróżni się KWADRAT. Biała elewacja budynków w połączeniu z kolorowymi kwadratami-pikselami nada niezwykle ciekawy i niepowtarzalny charakter, który przeniknie również do części wspólnych inwestycji.


Gramy w zielone 
Pomiędzy budynkami znajdzie się dziedziniec zaaranżowany jako miejsce relaksu i wypoczynku, tak aby miło spędzać czas z najbliższymi. Huśtawki, jumpery, leżaki oraz strefa eko malucha, to tylko wybrane atrakcje, które będą czekać na przyszłych mieszkańców KWADRATU. Całość otuli ciekawa i bujna roślinność dobrana zgodnie z najnowszymi trendami architektury krajobrazu.

Najmłodszych mieszkańców inwestycji chcemy edukować poprzez zabawę, dlatego na terenie kompleksu powstaną miejsca zabaw, w których znajdzie się m.in. wykonana z materiału z recyklingu piaskownica czy sensoryczno-manualna tablica edukacyjna. Dodatkowym urozmaiceniem terenu inwestycji będą porozrzucane kolorowe kostki, nawiązujące do elewacji budynku, które pełnić będą funkcje siedzisk i przestrzeni dla dziecięcej wyobraźni oraz zabawy. 

Oszczędność płynąca z natury

Inwestycja została zaprojektowana w zgodzie z zasadami życia w symbiozie z naturą. Projektując KWADRAT świadomie postawiliśmy na eko rozwiązania, dające przyszłym mieszkańcom realne oszczędności:

 ■ na dachach budynków zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, które zmniejszą zapotrzebowanie na dostarczaną energię elektryczną, do oświetlenia części wspólnych, zarówno wewnątrz budynków, jak i na terenie do nich przynależnym,
 ■ roślinność znajdująca się na terenie inwestycji będzie nawadniana z odzyskiwanej w tym celu deszczówki,
 ■ czujnik jakości powietrza zamontowany w jednym z budynków pozwoli na monitorowanie jakości powietrza na terenie inwestycji
 ■ możliwość instalacji stacji dla samochodów elektrycznych wspierając rozwoju elektromobilności w Rzeszowie.

 

KWADRAT - mieszkaj aż miło

label

The Bryksy company was once again awarded the title of Krakow Developer of the Year and the 1st Golden Falcon award. We have been holding this title continuously since 2016

See more
Developer of the year 2020-2021 in Krakow
hide