Realizacje

DOMOSFERA etap I ul. Kniaźnina 1 Kraków - Realizacje

2021

ul. Kniaźnina 1

Kraków


DOMOSFERA to 101 komfortowych mieszkań oraz 11 lokali użytkowych zaprojektowanych w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach, połączonych kameralnym tarasem, dostępnym tylko dla mieszkańców. Niebanalna architektura, funkcjonalnie układy mieszkań oraz zielone patio, będące sercem inwestycji, to tylko niektóre z atutów DOMOSFERY.

Pod budynkami znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, dzięki którym zyskano dodatkową przestrzeń do przechowywania. Z myślą o komforcie wielbicieli dwóch kółek, na terenie inwestycji zaprojektowano stojaki na rowery.

Inwestycja zlokalizowana jest w świetnie skomunikowanej części miasta, u zbiegu ulic Kniaźnina i Bohomolca. Jeden krok dzieli mieszkańców od skorzystania z licznych atrakcji tego miejsca. Okolica inwestycji obfituje w bliskość terenów zielonych, takich jak Park Tysiąclecia czy Park Reduta, które pozwolą na chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy.

DOMOSFERA wyróżnia się nie tylko wyjątkową lokalizacją, ale również dbałością o detale. Ciekawie zaprojektowana elewacja z wyróżniającymi się na jej tle nietuzinkowymi zielonymi balustradami,
w połączeniu z oryginalnym wykończeniem części wspólnych budynku, tworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca.

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj