Realizacje

KrakoVska ul. Krakowska 31 Rzeszów - Realizacje

2022

ul. Krakowska 31

Rzeszów

KrakoVska to nasz pierwszy projekt realizowany w Rzeszowie a zarazem najwyższy budynek wybudowany przez Bryksy w ponad 40 letniej historii firmy. Budowa pierwszego etapu KrakoVskiej rozpoczęła się w 2020 roku a budynek został oddany do użytkowania w roku 2022. W 17-sto piętrowym budynku znajduje się 149 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, a na parterze usytuowane są trzy lokale usługowe. Każde z mieszkań posiada loggie, a do dyspozycji mieszkańców pozostaje dwupoziomowy parking podziemny oraz zewnętrznych kilka miejsc postojowych. Dla mieszkańców KrakoVskiej oddano do użytku rowerowanie wraz z myjnią rowerową i stacją ich szybkiej naprawy.

Inwestycja przy ulicy Krakowskiej posiada wszystkie atuty, jakie powinno mieć mieszkanie w prężnie funkcjonującym mieście. Blisko stąd do sklepów, szkół, rekreacyjnych terenów zielonych, do przystanków komunikacji miejskiej, która w kilka minut zawiezie nas do centrum. To nie wszystko, tuż przy inwestycji przebiega droga wjazdowa do miasta oraz ścieżka rowerowa. 

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj