Aktualności

09.10.2018

I Nagroda Złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2018-2019 dla Bryksy

Miło nam poinformować, iż po raz kolejny firma Bryksy otrzymała I nagrodę złotego Sokoła oraz tytuł Krakowskiego Dewelopera Roku 2018-2019. Była to już 8 edycja tego prestiżowego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań. Patronat Honorowy nad Konkursem objął Prezydent Miasta Krakowa prof. Jacek Majchrowski, a werdykt Konkursu został ogłoszony podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa w dniu 28 września 2018 roku. Celem Konkursu jest ocena deweloperów realizujących inwestycje mieszkaniowe na terenie Krakowa i gmin ościennych, które zostały oddane do użytkowania w latach 2016 – 2017.

W tym roku wyróżniona została nasza inwestycja przy ul. Rogozińskiego – Graffit House. Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. Andrzeja Wyżykowskiego docenił naszą firmę za:

- realizację kolejnej wyróżniającej się inwestycji, wpisującej się w filozofię firmy rodzinnej;

-  zastosowanie interesującego wielofunkcyjnego programu użytkowego (mieszkania, biura, usługi); 

- wprowadzenie atrakcyjnego wejścia do obiektu w formie przykrytej przestrzeni publicznej, przy segregacji wejść do części usługowej i mieszkalnej;

- efektywne układy mieszkań i komunikacji wewnętrznej budynku.

label

Firma Bryksy została wyróżniona Specjalną Nagrodą Złotego Sokoła 2022. Nagrodę Złotego Sokoła otrzymujemy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Nagroda Specjalna Złotego Sokoła 2022
ukryj