Realizacje

DOMOSFERA ul. Kniaźnina 1 Kraków - Realizacje

2021

ul. Kniaźnina 1

Kraków


DOMOSFERA to 101 komfortowych mieszkań oraz 11 lokali użytkowych zaprojektowanych w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach, połączonych kameralnym tarasem, dostępnym tylko dla mieszkańców. Niebanalna architektura, funkcjonalnie układy mieszkań oraz zielone patio, będące sercem inwestycji, to tylko niektóre z atutów DOMOSFERY.

Pod budynkami znajduje się dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, dzięki którym zyskano dodatkową przestrzeń do przechowywania. Z myślą o komforcie wielbicieli dwóch kółek, na terenie inwestycji zaprojektowano stojaki na rowery.

Inwestycja zlokalizowana jest w świetnie skomunikowanej części miasta, u zbiegu ulic Kniaźnina i Bohomolca. Jeden krok dzieli mieszkańców od skorzystania z licznych atrakcji tego miejsca. Okolica inwestycji obfituje w bliskość terenów zielonych, takich jak Park Tysiąclecia czy Park Reduta, które pozwolą na chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy.

DOMOSFERA wyróżnia się nie tylko wyjątkową lokalizacją, ale również dbałością o detale. Ciekawie zaprojektowana elewacja z wyróżniającymi się na jej tle nietuzinkowymi zielonymi balustradami,
w połączeniu z oryginalnym wykończeniem części wspólnych budynku, tworzą niepowtarzalny charakter tego miejsca.

label

Firma Bryksy po raz kolejny została wyróżniona tytułem Krakowskiego Dewelopera Roku oraz I nagrodą Złotego Sokoła. Tytuł ten dzierżymy nieprzerwanie od 2016 roku.

Zobacz więcej
Krakowski Deweloper Roku 2020-2021
ukryj